KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12634115
nr 1263 4115
Johan Lundgren
(1920-1989), Sverige
Akvarell, Timmer, signerad. 54x73 cm
Johan Lundgren, svensk målare född 1920, död 1989.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 1 juli 2019
kl 20:22:36
21/6 14:36:53